Sentez Medya

Sentez Medya (Sentez Medya Ltd. Şti.), başta bilişim olmak üzere; telekom, siber güvenlik, kişisel verilerin korunması, uydu ve savunma alanında etkinlikler organize etmek ve yayıncılık faaliyetleri yürütmek amacıyla 2009 yılında, gazeteci Musa Savaş tarafından kuruldu. Sentez Medya, odağındaki kritik sektörlerin sağlıkla büyüyebilmesi için gereken ve sırası ile alıcılar, üreticiler, üniversiteler, medya, STK’lar ve kamu otoritesinden oluşan 6 paydaşı bir araya getirmek hedefiyle faaliyet gösteriyor.

Sentez Medya etkinlik organizasyonları kapsamında; e-Safe Ulusal Güvenlik Etkinlikleri ve Satcom Vision ile çevrim içi olarak gerçekleştirilen Dijital Gündem etkinliklerini düzenliyor.

Yayıncılık alanında; MaraMiro web sitesi ise siber güvenlik alanında habercilik faaliyetleri yürütürken, Dijital Gündem web sitesi üzerinden telekom, siber güvenlik, kişisel verilerin korunması, uydu ve savunma alanlarında güncel haberlere yer veriyor. Sentez Medya ayrıca; e-Safe TV, Satcom Vision TV ve Dijital Gündem TV kanalları aracılığı ile YouTube platformu üzerinden düzenli olarak, bu etkinliklere ilişkin videolar yayınlıyor.